Top

Hakkımızda

Power Otomasyon, Türkiye ekonomisine ileri teknoloji içeren makineler üreterek ülkemizin bu alanda dışa bağımlılığının azalmasına katkı sağlayabilmek, müşterilerine maksimum kaliteyi minimum maliyetle ve zamanında teslim etmeyi en büyük amaç haline getirmiştir.

2010 yılında Power Elektronik ve Otomasyon adı altında fabrikaların, imalatçıların, büyük-küçük işletmelerin makine ve otomasyon ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile kurulmuştur. 2015 yılında İtalyan bir firma ile fabrika üretim hatları imalatı yapmak üzere 2 yıl süren bir ortalık yapılmıştır. 2017 yılında Power Otomasyon ve Makine A.Ş olarak kendi bünyesinde çalışmalarına devam etme kararı almıştır. Power Otomasyon ve Makine A.Ş, alanında lider uluslararası birçok markanın resmi çözüm ortaklığını yürütmektedir.

Power Otomasyon ve Makine A.Ş, 7500 metrekare açık alan, 3500 metrekare kapalı alanda Ar-Ge, Yazılım, Tasarım, Talaşlı İmalat, Montaj, Teknik Satış olmak üzere 85 kişilik deneyimli ekibi ile beraber çalışmalarına devam etmektedir.

Vizyonumuz

Sanayi kuruluşlarının otomasyon ve mühendislik hizmeti ihtiyaçlarını özel çözümlerle karşılayan,Ar-ge çalışmaları ile alanında yenilikler yaratan, dünya çapında lider bir firma olmak.

Misyonumuz

Özel makina ve ekipmanlar, seri üretim montaj hatları, konveyör sistemleri, kontrol ekipmanları tasarlamaktır. Endüstriyel alanda faaliyet gösteren firmaların otomasyon sistemine ihtiyaç duyabileceği her türlü mühendislik, danışmanlık, sistem tasarımı, imalatı ve anahtar teslim projeyi tek kaynaktan sunmaktadır.

Değerlerimiz

Mükemmellik İçin;

Süreç odaklıdır, hedeflerle yönetim anlayışını benimser. Doğru insanlarla çalışır ve onlara değer verir. Ekip ruhu oluşturur. Disiplinlidir.

Müşteri Odaklılık İçin;

Toplam kalite yönetimi standartlarını uygular ve geliştirir. Sorumluluklarının bilincindedir. Müşteri taleplerine odaklıdır. Proaktif davranış sergiler. Sinerji yaratır.

Yenilikçilik İçin;

Yeni teknolojileri araştırır ve uygular. Süreçlerini sürekli iyileştirir. Eğiticidir. Değişen şartlara ayak uydurur. Akıllı zaman yönetimi uygular. Hızlı, dinamik ve esnektir.

Sektöründe İlk Tercih Edilen Olmak İçin;

Teknolojik güce sahiptir. Ekonomiktir. Güvenilirdir. Liderdir.

Kalite Politikamız

Kalite Politikası
Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini en iyi karşılayacak projeleri fayda maliyet dengesini öncelikle düşünerek üreten, personeline kalite anlayışlarının odak noktasına müşterilerimizi yerleştiren, sürekli geliştirmeyi amaçlayan, insana ve çevreye saygılı bir kuruluş olmaktır.

Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerimiz var olma sebebimizdir. Kaliteli hizmet sunmak İhtiyaçlarını yerinde anlayıp en etkin projeleri sunarak memnuniyetlerini sağlamak öncelikli değerimizdir.

Güvenilirlik

Doğruluğuna inandığımız projelerde yer alarak, sektörümüzün önde gelen imalatçıları ile çalışarak ve taahhütlerimizi zamanında yerine getirerek müşterilerimizin güvenini sağlamaktayız.

Etik Değerler

Dürüst olmak ve doğru davranmak temel ilkemizdir. Açık, şeffaf, hesap verebilen ve etik kuralları göz ardı etmeyen bir yönetim tarzını benimseyen Şirketimizin ortak değerleri arasında özgüven, dürüstlük, takım ruhu, dayanışma ve topluma duyarlılık yer almaktadır.

Müşteri Odaklılık

Her zaman en iyiyi hak eden müşterilerimizin; isteklerini doğru analiz ederek, ekonomik ve uygulanabilir projeler üreterek, ihtiyaçları karşılanmaktır.

Yüksek Hizmet Kalitesi

Yapmış olduğumuz tüm projelerde dünyaca kabul görmüş standartlarını uygulayarak, müşterilerimizin taleplerini gerçekleştirmek.

Hızlı Çözüm Üretme

İşletmelerin karşılaşmış olduğu sorunları, kendi sorunumuz bilerek en hızlı ve etkin çözümleri üretmek ve sorunlarını çözmektir.

Sertifikalarımız